KOMINKI SOCHACZEW
Witamy w świecie ognia
SPRAWDZ OFERTĘ
Prezentacja

Serdecznie witamy w Świecie Kominków BCS

Kominki i ludzie

czajnik przy kominkuOd wieków kominki, w istocie będący „udomowioną” wersją ogniska, kojarzą się z dwiema najistotniejszymi potrzebami człowieka: ciepła i bezpieczeństwa. Odczucia owe będące czystej wody atawizmami sięgającymi czasów, gdy człowiek pierwotny światłem ogniska odpędzał strachy. I te rzeczywiste – drapieżne zwierzęta, i te nierzeczywiste – czyli złe duchy czające się w ciemności a ciepłem od niego bijącym chronił się przed chłodem nocy. W późniejszych czasach rola ognia i kominka ewoluowała, coraz ważniejsza była rola źródła ciepła do ogrzewania i przygotowywania pożywienia. Nawet pomimo zaniku fizycznych zagrożeń, kominek nadal daje poczucie bezpieczeństwa. Na chwilę obecną jest to najtańsze źródło ciepła w domu. Do tego korzystamy z odnawialnego źródła energii, ponieważ lasy rosną cały czas, ani węgiel ani ropa naftowa w ludzkim wymiarze czasu nie odnawiają się, a lasy tak… Wszystko to razem skłania wielu ludzi do zainstalowania kominka w swoim domu, czy to w celach stricte dekoracyjnych, jako element wystroju wnętrza, okazjonalnie rozpalanego dla uzyskania nastroju, czy to w celu ogrzewania domu (pomocniczo bądź jako podstawowe źródło ciepła).

Kominki i my

Wychodząc naprzeciw powyższym potrzebom firma BCS wykonuje kominki zgodnie z wymogami klienta i zasadami sztuki zduńskiej. Zapewniamy kompleksową obsługę. Ogień w kominkuWachlarz oferowanych usług jest bardzo szeroki, poczynając od wykonania projektu, poprzez kompletację wszystkich materiałów i akcesoriów montażowych, po wykonanie kompletnego, wykończonego według gustu klienta kominka z ozdobną obudową. W skład tego wchodzi szeroki wybór wkładów kominkowych spełniających najwyższe normy EU. Od najlepszych producentów, zarówno krajowych – kratki.pl czy Arysto – jak i zagranicznych – Brunner czy Spartherm, także piecyki wolnostojące – tak zwane kozy. Nie zapominając o pomocy fachowych zdunów, zarówno w projektowaniu jak i wykonaniu wymarzonego kominka. Nie od rzeczy będzie dodać, iż nasi zduni to wysokiej klasy specjaliści (by nie rzec artyści w swoim fachu), z wieloletnią praktyką zduńską. Dlatego jako nieliczni jesteśmy w stanie zaoferować także poprawnie funkcjonujące pieco-kominki i kominki w obudowie z kafli.

Kominki i nasi klienci

Logo Spartherm W przypadku naszej firmy, budowa Państwa wymarzonego kominka zaczyna się w trakcie wizyty w naszym salonie z kominkami, ponieważ już w jej trakcie staramy się pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania – rozmawiając o potrzebach i oczekiwania klienta (jaka rola kominka, w jakim pomieszczeniu będzie on postawiony, moc kominka, rodzaj wentylacji itp.) wstępnie wskazujemy możliwe rozwiązania. Wkład kominkowy to oczywiście nie wszystko, kwestia oczekiwań, czy ma mieć płaszcz wodny czy może potrzebna jest akumulacja. Wstępnie, ponieważ ostateczne możemy określić tylko po weryfikacji możliwości technicznych w miejscu montażu kominka, w trakcie wizyty zduna w Państwa domu. Dopiero na tej podstawie możemy przygotować ostateczny projekt, a co za tym kosztorys i ustalić termin wykonania kominka. Realizujemy kominki według projektów indywidualnych, ściśle według oczekiwań klientów. Chcielibyśmy podkreślić jedną istotną kwestię, wykonujemy kominki wyłącznie zgodnie z zasadami sztuki zduńskiej i wytycznymi producenta.


Jesteśmy głęboko przekonani, iż oferowany przez nas asortyment produktów jest w stanie zaspokoić najróżniejsze wymagania naszych klientów. A dzięki wnikliwemu wsłuchiwaniu się w ich oczekiwania, trafić także w ich gust.

Serdecznie zapraszamy.

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
kominkizw@gmail.com