KOMINKI SOCHACZEW
Witamy w świecie ognia
SPRAWDZ OFERTĘ
O firmie

Zakres działalności

 

Kominki BCS tworzy od kilku lat, wychodząc na przeciw potrzebom klientów, zdecydowaliśmy się na wkłady kominkowe największego polskiego producenta czyli firmy Kratki a także innych czołowych producentów, takich jak: BrunnerArystoSpartherm czy Hitze. Szeroka oferta wkładów kominkowych do wszystkich wnętrz i na każdą kieszeń, wsparta wieloletnim doświadczeniem i własnym zapleczem badawczo-rozwojowym tych firm, gwarantuje dobranie odpowiedniego wkładu do specyficznych potrzeb i wymagań każdego nabywcy. Projektowanie i wykonanie kominków ma w swojej pieczy Stanisław Wasilewski, szeroko znanym fachowiec z wieloletnią praktyką – w przeszłości wspólnik w firmie FuxKom Stone, który dołączył do naszej firmy.  Jest artystą zarówno z wykształcenia jak i realnej pracy. Jego zainteresowania i umiejętności są zresztą dużo szersze i obejmują wszelkie prace w kamieniu ze szczególnym uwzględnieniem posadzek. Dzięki czemu jest w stanie zarówno wykonać każdy technicznie poprawny kominek jak i pomóc dobrać odpowiedni wkład do specyfiki potrzeb i wymagań inwestora a przede wszystkim stworzyć piękny i niepowtarzalny kominek.

 

Zamówienia

 

Wszystkie wkłady kominkowe powyżej wymienionych firm można zamówić mailowo lub bezpośrednio w sklepie.
Na specjalne życzenie inweatora możemy dostarczyć dowolny wkład kominkowy.

 

Jak realizujemy zlecenia na kominek.

 

Podstawowy proces realizacji kominka składa się z 4 etapów.

  1. W trakcie Państwa wizyty w naszym salonie z kominkami dobieramy zakres produktów spełniających Państwa potrzeby i oczekiwania. Dlatego podczas tej rozmowy pytamy o to jaki jest cel montażu kominka – w przypadku kominka używanwgo okazjonalnie nie ma sensu instalowania wkładu z płaszczem wodnym czy rozbudowanego sysytemu dystrybucji gorącego powietrza, jaki rodzaj wentylacji w domu – wentylacja mechaniczna wymaga tzw. wkładów szczelnych, powierzchnia pomieszczenia z kominkiem – montując za duży kominek można przegrzać pomieszczenie, chyba że ma ono charakter otwarty albo zapewniona jest dystrybucja ciepła do innych pomieszczeń. Są to podstawowe informacje umożliwiające zawężenie oferty. Zawsze proponujemy wizytę naszego zduna, który na miejscu sprawdzi czy warunki techniczne umożliwiają poprawne zainstalowanie wkładu, pomoże dobrać konkretny model, moc kominka itp. Omówi z Panstwem obudowę ozdobną kominka.
  2. Na podstawie pomiarów i Państwa oczekiwań względem obudowy omówionych w trakcie wizyty zduna, tworzony jest projekt kominka i jego kosztorys. Przedstawiany jest Państwu do akceptacji. Po naniesieniu ewentualnych poprawek i ostatecznym zatwierdzeniu projektu i kosztorysu ustalany jest czas i termin wykonania kominka.
  3. Kompletujemy cały zakres dostawy.
  4. W ustalonym terminie dostarczamy zamówione elementy a zdun przystępuje do pracy.
  5. Odbiór gotowego kominka i rozliczenie wykonanej pracy.

 

Kominek realizacja

NASI PARTNERZY
KONTAKT Z NAMI
96-500 Sochaczew
Żelazowa Wola 7a
510 810 150
kominkizw@gmail.com